Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Puławach


Nabór wniosków o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach informuje, że od dnia 14.01.2019 r. prowadzony będzie nabór wniosków o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych.

Nabór wniosków na szkolenia indywidualne dla osób w wieku 30 lat i więcej

Powiatowy Urząd Pracy ogłasza nabór wniosków na szkolenia indywidualne, finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Szkoleniowego, dla osób w wieku 30 lat i więcej.

Nabór wniosków na szkolenia indywidualne i bony szkoleniowe dla osób do 29 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach ogłasza nabór wniosków na szkolenia indywidualne i bony szkoleniowe, finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego, dla osób do 29 roku życia.

Nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie.

I nabór wniosków o organizację stażu

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach informuje, że w okresie od 14.01.2019 r. do 18.01.2019 r. prowadzony będzie nabór wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych finansowany ze środków...

"Aktywizacja osób pozostających bez pracy w wieku 30 lat i więcej znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie puławskim (V)"

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku realizuje projekt „Aktywizacja osób pozostających bez pracy w wieku 30 lat i więcej znajdujących się w szczególnej...

Wstrzymanie naboru wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach informuje, iż z dniem 28.12.2018 r. z powodu wyczerpania limitu środków finansowych wstrzymuje nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do...

Podpisanie porozumień w sprawie realizacji Programów Regionalnych w województwie lubelskim w 2019 roku

W dniu 11 grudnia 2018 r. w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie odbyło się uroczyste podpisanie porozumień w sprawie realizacji Programów Regionalnych w województwie lubelskim w 2019 roku.

Dzień Kariery Zawodowej w Puławach

W dniu 6 grudnia 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach odbył się Dzień Kariery Zawodowej. Współorganizatorem przedsięwzięcia, nad którym honorowy...

Nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach informuje, że posiada środki na finansowanie bonów na zasiedlenie. Osoby bezrobotne zainteresowane otrzymaniem wsparcia zapraszamy do składania wniosków.

Wyświetlanie 1 - 10 z 128 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę